Pandora DXL4700UA

DXL4700UA

Цена комплекта:   11144  Грн.

Pandora DXL4700UA

Pandora DXL4700UA - перший продукт у новій лінійці Pandora DXL 47хх - 3CAN / 2LIN / 4G (LTE) / GPS-ГЛОНАСС / Bluetooth 5.0 з надекономічним енергоспоживанням і підтримкою всіх найсучасніших протоколів цифрових шин, і алгоритмів обходу іммобілайзерів, а також систем захисту компонентів . В першу чергу це продукт, який, з точки зору радіозв'язку, безальтернативно кращий. І не просто кращий - до його якості зв'язку довго нікому не вдасться наблизитися! Причому у всіх її найважливіших іпостасях (GSM, GPS / ГЛОНАСС, Bluetooth).

КОМПЛЕКТАЦІЯ

ОСНОВНИЙ БЛОК DXL4700UA

БРЕЛОК
BT-770 BLACK

ЗІП КРІПЛЕННЯ DELUXE

GSM-АНТЕНА DXL5000 V2

КНОПКА З КАБЕЛЕМ BS2

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ

Якщо говорити про GSM-Інтернет-з'єднання, яке забезпечує взаємодію охоронної системи автомобіля з сервером зберігання даних і подальшу зв'язок з телефоном власника - воно краще, адже встановлений в Pandora DXL4700UA модем працює в 2G, 3G, 4G усіма доступними класами з'єднань. Природно, з пріоритетом 4G. А ще, антенне господарство Pandora DXL4700UA в зв'язці з новітнім високочутливим чіпсетом модему дає таке розширення зони покриття GSM-мережі, якого ще ніхто і ніколи в ринку не бачив! Словом, ваш автомобіль, найімовірніше, виявиться «on-line» навіть там, де давно відмовиться працювати будь-який найкращий мобільний телефон!
Якщо говорити про прийом навігаційної інформації, то виявиться, що приймач приймає не тільки американський GPS і російський ГЛОНАСС, але ще і цілий набір національних і міжнаціональних систем, що дає можливість якісно розпізнавати місце розташування з максимально високою точністю в будь-якій точці світу, і, що важливо для рухомого об'єкту, максимально швидко - чи не краще за всіх нині існуючих систем комерційного, професійного і навіть спеціального призначення. Дивного мало, адже використано найсучасніший чіпсет і габаритна високочутлива керамічна антена. Крім того, наш 4G-модем використовується для прискорення поновлення поточних даних альманахів супутників, що беруть участь в розрахунку координати, що значно покращує час навіть «холодного старту».
У схемотехніці Pandora DXL4700UA використаний чіп NRF52840 - мабуть найкращий Bluetooth-чіп на ринку, від компанії NORDIC, яка подарувала світові ідеології та технології BLE. Чіп NRF52840 є оригінальним чіпом з усіма технологіями і протоколами Bluetooth 5.0. - апаратної обробкою помилок, підсилювачами прийому та передачі, підвищеною швидкістю передачі, повним набором протоколів (не сумісні, а оригінал!).
Кажучи простіше - і з точки зору Bluetooth 5.0-зв'язку, Pandora DXL4700UA важко або неможливо зробити краще! А для користувача це означає - значно більша дальність зв'язку з будь-яким сучасним телефоном, в рази швидше оновлення ПЗ через Bluetooth, радикально краща перешкодозахищеність, сумісність і безглючная роботи з усіма телефонами світу, хто хоч трохи слід стандартам зв'язку, а не тільки з обраними моделями .
Програмування даного продукту можливе не тільки за допомогою програми AlarmStudio, але і за допомогою Bluetooth з мобільного телефону під керуванням нашого нового інтерактивного помічника Pandora Specialist. Додамо, що всі наші сучасні продукти отримують можливість швидкого і зручного, навіть початківцю фахівця, програмування з мобільного телефону програмою Pandora Specialist.
А ще встановлений ціновий профіль Pandora DXL4700UA, з урахуванням її безальтернативно кращих технічних показників, повинен сподобатися і професійним операторам ринку і майбутнім власникам цієї чудової, а, можливо, і кращої в світі охоронно-сервісної системи!

ДОСТУПНЫЕ ФУНКЦИИ

GPS

GPS-позиціонування та трекінг

Дозволяє оперативно визначати координати автомобіля. Синхронізувати час і дату. Всі події зберігаються в історії з координатами. Функція трекінгу під час руху автомобіля. Ви в будь-який момент можете отримати детальний звіт про пробіг, часу в дорозі, середньої і максимальної швидкості руху, з треками на карті в зручному, наочному поданні.

active security

Активна охорона

При постановці автомобіля під активну охорону інтернет-сервіс постійно контролює наявність GSM-зв'язку і координати автомобіля. Ексклюзивна функція захисту від «глушилок» і евакуатора. У разі буксирування або зникнення зв'язку з автомобілем власник миттєво отримає сповіщення від інтернет-сервісу.

mini-USB

Вбудований mini-USB-порт

Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів через програму Pandora AlarmStudio. AlarmStudio дозволяє виробляти швидке налаштування, дає доступ до будь-яких гнучким параметрам системи та безключового обходу, містить рекомендації по установці на конкретні автомобілі.

energy star

Висока енергоекономічність

Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання і динамічно змінною тактовою частотою і найефективніша імпульсна система харчування дозволяють домогтися рекордно низького енергоспоживання.
Коректно працює на всіх сучасних автомобілях, енергоспоживання повністю задовольняє вимогам автовиробників для додаткового обладнання.

Bluetooth

Інтегрований Bluetooth-інтерфейс

Система обладнана Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.

GSM

Інтегрований GSM-інтерфейс

Розширює зону управління системою та оповіщення про тривожні і сервісних події, що відбуваються з автомобілем, в межах покриття мереж стільникового зв'язку. Забезпечує постійне надійне з'єднання автомобіля з інтернет- сервісом, дозволяючи гнучко налаштовувати роботу системи в роумінгу і зонах з поганим покриттям GSM-мережі. Підвищує ергономічність експлуатації системи. Автомобіль завжди на зв'язку з вами, завжди online в інтернет-сервісі.

LIN bus

Інтегрований LIN-інтерфейс

Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів. Єдино можлива коректна реалізація роботи з багатьма популярними автомобілями.
Коректне управління і контроль роботи передпускових підігрівачів Webasto Thermotop Evo і Eberspaecher Hydronic / Hydronic 2 по цифровій LIN-шині.

engine management

Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна

Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля. Найбільш гнучка і ефективна система автоматичного запуску двигуна.

mobile apps

Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона

Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Для контролю, моніторингу, налаштування параметрів системи і управління вашим автомобілем доступні спеціалізовані додатки для мобільних пристроїв (iPhone, iPad; Android: смартфони, планшетні комп'ютери).

Завдяки інтернет-сервісу www.p-on.ru, доступному вам абсолютно безкоштовно, у вас є можливість переглядати історію подій, що відбувалися з автомобілем. Кожна подія зберігається із зазначенням актуального часу і дати. ви завжди в курсі того, де сталося кожна подія (необхідний GPS / ГЛОНАСС-приймач) - інтернет-сервіс www.p-on.ru не просто відображає координати події, а вказує конкретне географічне місце, використовуючи картографію Google Maps, Yandex Maps, OpenStreetMap на ваш вибір.

can

Мультисистемный CAN-интерфейс

Максимально корректная интеграция автомобильной охранно-сервисной системы в штатную цифровую шину автомобиля. Позволяет сделать автосигнализацию частью штатного электрооборудования.

Максимально корректная интеграция с моторными цифровыми шинами большинства автомобилей. Позволяет существенно упростить установку и сократить количество точек подключения к автомобилю. Интерфейс позволяет организовать корректный контроль и управление штатными бортовыми системами автомобиля и основными параметрами, необходимыми для организации автоматического и дистанционного запуска двигателя: сигнал тахометра, статус «READY» для гибридных автомобилей, положение педали тормоза, селектора АКПП, ручного тормоза, зажигания.

Поддерживается большинство автомобилей, выпущенных с 2004 года.

метка

Наявність двостороннього брелока

Двосторонній брелок - основний засіб управління і контролю стану системи. Брелок оповіщає власника автомобіля про статус охорони (відкрито / закрито), наявності зв'язку з автомобілем і підкаже який саме датчик спрацював.

Також двосторонній брелок допоможе налаштувати чутливість датчиків сигналізації і буде зберігати історію тривожних подій. дозволить власнику дізнатися про спрацювання охорони автомобіля не тільки по звуку сирени, а й за допомогою повідомлення на рідкокристалічному дисплеї брелока

immobilizer bypass

Обхідник іммобілайзера з клонуванням ключа

Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем від автомобіля. Він дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового (алгоритмічного) обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску на безлічі сучасних автомобілів, без необхідності ховати другий ключ в салоні автомобіля і без додаткових витрат. Вимагає підключення до інтернету під час налаштування.

Alarm Studio

Сумісність з Pandora Alarm Studio

Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.

cloning

Технологія клонування

Дозволяє суттєво розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.

heater

Управління передпусковими підігрівачами

Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими передпусковими підігрівачами. Якщо у вашому автомобілі встановлений штатний або додатковий передпусковий підігрівач, догрівач двигуна, керуйте ним дистанційно з мобільного додатка, інтернет-сервісу або за допомогою мобільного телефону. Скористайтеся найсучаснішим і ефективним способом прогріву автомобіля перед поїздкою - передпусковим підігрівачем двигуна.

Pandora Online app

Pandora Online

Для контролю, моніторингу, налаштування параметрів системи і управління вашим автомобілем доступні спеціалізовані додатки для мобільних пристроїв.

Доступно в App Store Доступно в Play Market