Pandora DXL4000UA

DXL4000UA

Цена комплекта:   9747  Грн.

Pandora DXL4000UA

Pandora DXL4000UA - перша модель нового покоління найсучасніших мікросігналізацій від нашої компанії з найсучаснішим 4G-модемом, який підтримує всі доступні діапазони зв'язку (2G / 3G / 4G) і повноцінним Bluetooth 5.0 інтерфейсом

КОМПЛЕКТАЦІЯ

ОСНОВНИЙ БЛОК DXL4000UA

БРЕЛОК BT‑770 BLACK

ЗІП КРІПЛЕННЯ X-1000

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X‑1000/Х‑1100

КНОПКА З КАБЕЛЕМ BS2

В системі реалізовано безліч нових можливостей, які піднімуть якість і функціонал роботи з самими сучасними і перспективними автомобілями на нову висоту, втілюючи ідею «підключеного автомобіля» (connected car) в недоступному для конкурентів як:

  • це, звичайно диференціальна широкосмугова GSM-антена, яка дає дуже серйозне збільшення зони покриття і стабільності зв'язку при переміщенні автомобіля;
  • інтерфейс Bluetooth 5.0, що працює в спеціальному режимі, який деякі технологічні гіганти називають SuperBluetooth, де дальність зв'язку навіть з недорогими смартфонами з сучасним «синім зубом» на борту може бути до 200 метрів!
  • найсучасніший і високочутливий навігаційний приймач, що працює з усіма доступними супутниковими угрупованнями і кращою якістю контролю місця розташування при стоянці і русі автомобіля;
  • режим роботи з двома SIM-картами - одна впаяна SIM-chip, друга - карта, яку може встановити користувач в форматі nano-SIM;
  • спеціальний режим буферизації треків і подій в умовах поганого покриття GSM-мережі;
  • абсолютно новий, масштабований протокол обміну з інтернет-сервісом, створеним під навантаження охоронно-сервісних та відео-аналітичних систем нового покоління.

Як результат - Pandora DXL4000UA створена, щоб завжди при будь-яких умовах бути на зв'язку зі своїм власником, в умовах поганого покриття GSM-мережі і навіть за відсутності такого, через онлайн-сервіси, прямим з'єднанням по Bluetooth, або використанням далекобійної радиотракта LoRa ( за допомогою опціональних RF-модуля та брелоків D022 / D043). Створена, щоб давати власнику максимальну інформацію про його автомобілі, надійно захищати його і дарувати спокій і комфорт.

ДОСТУПНЫЕ ФУНКЦИИ

GPS

GPS-позиціонування та трекінг

Дозволяє оперативно визначати координати автомобіля. Синхронізувати час і дату. Всі події зберігаються в історії з координатами. Функція трекінгу під час руху автомобіля. Ви в будь-який момент можете отримати детальний звіт про пробіг, часу в дорозі, середньої і максимальної швидкості руху, з треками на карті в зручному, наочному поданні.

active security

Активна охорона

При постановці автомобіля під активну охорону інтернет-сервіс постійно контролює наявність GSM-зв'язку і координати автомобіля. Ексклюзивна функція захисту від «глушилок» і евакуатора. У разі буксирування або зникнення зв'язку з автомобілем власник миттєво отримає сповіщення від інтернет-сервісу.

immobilizer

Алгоритмічний обхідник

Цифровий алгоритмічний обхідник штатного іммобілайзера дозволяє швидко, без додаткових втручань в проводку автомобіля максимально органічно реалізувати автоматичний і дистанційний запуск двигуна.
Максимальна інтеграція телеметричної системи в сучасний автомобіль.

mini-USB

Вбудований mini-USB-порт

Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів через програму Pandora AlarmStudio. AlarmStudio дозволяє виробляти швидке налаштування, дає доступ до будь-яких гнучким параметрам системи та безключового обходу, містить рекомендації по установці на конкретні автомобілі.

energy star

Висока енергоекономічність

Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання і динамічно змінною тактовою частотою і найефективніша імпульсна система харчування дозволяють домогтися рекордно низького енергоспоживання.
Коректно працює на всіх сучасних автомобілях, енергоспоживання повністю задовольняє вимогам автовиробників для додаткового обладнання.

dialogue code

Діалоговий динамічний код

Використання сучасного алгоритму шифрування AES з індивідуальними для кожної системи ключами шифрування довжиною не менше 128 Bit і діалогового динамічного обміну службовою інформацією гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.

Bluetooth

Інтегрований Bluetooth-інтерфейс

Система обладнана Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.

GSM

Інтегрований GSM-інтерфейс

Розширює зону управління системою та оповіщення про тривожні і сервісних події, що відбуваються з автомобілем, в межах покриття мереж стільникового зв'язку. Забезпечує постійне надійне з'єднання автомобіля з інтернет- сервісом, дозволяючи гнучко налаштовувати роботу системи в роумінгу і зонах з поганим покриттям GSM-мережі. Підвищує ергономічність експлуатації системи. Автомобіль завжди на зв'язку з вами, завжди online в інтернет-сервісі.

engine management

Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна

Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля. Найбільш гнучка і ефективна система автоматичного запуску двигуна.

mobile apps

Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона

Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Для контролю, моніторингу, налаштування параметрів системи і управління вашим автомобілем доступні спеціалізовані додатки для мобільних пристроїв (iPhone, iPad; Android: смартфони, планшетні комп'ютери).

Завдяки інтернет-сервісу www.p-on.ru, доступному вам абсолютно безкоштовно, у вас є можливість переглядати історію подій, що відбувалися з автомобілем. Кожна подія зберігається із зазначенням актуального часу і дати. ви завжди в курсі того, де сталося кожна подія (необхідний GPS / ГЛОНАСС-приймач) - інтернет-сервіс www.p-on.ru не просто відображає координати події, а вказує конкретне географічне місце, використовуючи картографію Google Maps, Yandex Maps, OpenStreetMap на ваш вибір.

2 CAN

Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс

Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування. Система підтримує одночасну роботу з двома цифровими шинами, підтримується робота з LIN, K-line, K-Bus, P-Bus, W-Bus. Мультисистемний високошвидкісний CAN-інтерфейс дозволяє монтувати систему на будь-які сучасні автомобілі, оснащені цифровими шинами (до 1Mbit / sec).

Наявність протиугонної мітки

Наявність протиугонної мітки

Протиугонна мітка використовується в якості ідентифікатора власника - тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна. Конструкція і мініатюрність брелока забезпечують його комфортне, приховане носіння навіть в легкому одязі.

immobilizer bypass

Обхідник іммобілайзера з клонуванням ключа

Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем від автомобіля. Він дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового (алгоритмічного) обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску на безлічі сучасних автомобілів, без необхідності ховати другий ключ в салоні автомобіля і без додаткових витрат. Вимагає підключення до інтернету під час налаштування.

Процесор Cortex-M4

Процесор Cortex-M4

Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем - алгоритмів обходу іммобілайзерів і ускладненою обробки вбудованого акселерометра, на якому реалізовані датчики удару / нахилу / руху, а також ведеться розрахунок необхідної статистики для визначення якості водіння ( розумне страхування).

Alarm Studio

Сумісність з Pandora Alarm Studio

Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.

Технологія клонування

Технологія клонування

Дозволяє суттєво розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.

heater

Управління передпусковими підігрівачами

Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими передпусковими підігрівачами. Якщо у вашому автомобілі встановлений штатний або додатковий передпусковий підігрівач, догрівач двигуна, керуйте ним дистанційно з мобільного додатка, інтернет-сервісу або за допомогою мобільного телефону. Скористайтеся найсучаснішим і ефективним способом прогріву автомобіля перед поїздкою - передпусковим підігрівачем двигуна.

Pandora Online app

Pandora Online

Для контролю, моніторингу, налаштування параметрів системи і управління вашим автомобілем доступні спеціалізовані додатки для мобільних пристроїв.

Доступно в App Store Доступно в Play Market