Pandora DX88BTUA

X-1800 L

Цена комплекта:   5529  Грн.

Pandora DX88BTUA

Це все та ж популярна, актуальна та перевірена часом модель з найширшим функціональним набором. Pandora DX88BTUA - це 2хCAN / GPRS-мікросігналізація з мітками присутності, що працюють по протоколу Bluetooth 4.2. У Pandora DX88BTUA застосовуються 4-діапазонні GSM-модеми версії 2G.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

ОСНОВНИЙ БЛОК X1800

БРЕЛОК BT‑770 BLACK

ЗІП КРІПЛЕННЯ DX

ОСНОВНИЙ КАБЕЛЬ X‑1000/Х‑1100

КНОПКА З КАБЕЛЕМ BS2

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ

Система підтримує в повному обсязі унікальну в нашому виконанні роботу з мобільними додатками, включаючи можливість управління системою як зі смартфонів, так і з розумних годин.

При відсутності мобільної мережі або просто на близькій відстані від автомобіля смартфон переходить в режим управління по Bluetooth. Саме наш фірмовий захищений Bluetooth-інтерфейс заслуговує на окрему увагу - при бажанні до DX88BTUA в будь-який момент можна додати бездротові аксесуари для збільшення функціоналу і протиугінних властивостей. Наприклад, GPS / ГЛОНАСС-приймач NAV-035BT перетворить вашу микросистему в супутниковий GSM-комплекс, а радіореле BTR-101 сховається в надрах автомобіля і не дасть зловмисникові навіть завести двигун. При цьому ніяких проводів в салон тягнути не потрібно - все працює по повітрю!
Зрозуміло, в такій серйозній системі присутній бесьключевой автозапуск всіх популярних сучасних автомобілів. Спеціалізований порт IMMO-KEY дає можливість використовувати всі без винятку наші нові алгоритми обходу штатних иммобилайзеров, включаючи вимагають процедур сервісу Pandora CLONE. Це максимально безпечно, і що дуже важливо - зберігає гарантію на ваш автомобіль!

Базовий блок Pandect DX88BTUA виконаний в мініатюрних розмірах для максимально прихованої установки і споживає рекордно мінімальну кількість енергії. Навіть при довгих простоях акумулятор автомобіля зможе запустити двигун.

ДОСТУПНЫЕ ФУНКЦИИ

LBS

LBS позиціонування

Визначення координат з базових станцій мобільної мережі. Дозволяє отримувати географічні координати автомобіля з базових станцій мобільної мережі і визначати місце розташування автомобіля на відкритому повітрі, в гаражах, підземних паркінгах і т.д.

dialogue code

Діалоговий динамічний код

Використання сучасного алгоритму шифрування AES з індивідуальними для кожної системи ключами шифрування довжиною не менше 128 Bit і діалогового динамічного обміну службовою інформацією гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.

Bluetooth

Інтегрований Bluetooth-інтерфейс

Система обладнана Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.

GSM

Інтегрований GSM-інтерфейс

Розширює зону управління системою та оповіщення про тривожні і сервісних події, що відбуваються з автомобілем, в межах покриття мереж стільникового зв'язку. Забезпечує постійне надійне з'єднання автомобіля з інтернет- сервісом, дозволяючи гнучко налаштовувати роботу системи в роумінгу і зонах з поганим покриттям GSM-мережі. Підвищує ергономічність експлуатації системи. Автомобіль завжди на зв'язку з вами, завжди online в інтернет-сервісі.

engine management

Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна

Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля. Найбільш гнучка і ефективна система автоматичного запуску двигуна.

mobile apps

Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона

Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Для контролю, моніторингу, налаштування параметрів системи і управління вашим автомобілем доступні спеціалізовані додатки для мобільних пристроїв (iPhone, iPad; Android: смартфони, планшетні комп'ютери).

Завдяки інтернет-сервісу www.p-on.ru, доступному вам абсолютно безкоштовно, у вас є можливість переглядати історію подій, що відбувалися з автомобілем. Кожна подія зберігається із зазначенням актуального часу і дати. ви завжди в курсі того, де сталося кожна подія (необхідний GPS / ГЛОНАСС-приймач) - інтернет-сервіс www.p-on.ru не просто відображає координати події, а вказує конкретне географічне місце, використовуючи картографію Google Maps, Yandex Maps, OpenStreetMap на ваш вибір.

2 CAN

Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс

Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування. Система підтримує одночасну роботу з двома цифровими шинами, підтримується робота з LIN, K-line, K-Bus, P-Bus, W-Bus. Мультисистемний високошвидкісний CAN-інтерфейс дозволяє монтувати систему на будь-які сучасні автомобілі, оснащені цифровими шинами (до 1Mbit / sec).

метка

Наявність двостороннього брелока

Двосторонній брелок - основний засіб управління і контролю стану системи. Брелок оповіщає власника автомобіля про статус охорони (відкрито / закрито), наявності зв'язку з автомобілем і підкаже який саме датчик спрацював.

Також двосторонній брелок допоможе налаштувати чутливість датчиків сигналізації і буде зберігати історію тривожних подій. дозволить власнику дізнатися про спрацювання охорони автомобіля не тільки по звуку сирени, а й за допомогою повідомлення на рідкокристалічному дисплеї брелока

immobilizer bypass

Обхідник іммобілайзера з клонуванням ключа

Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем від автомобіля. Він дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового (алгоритмічного) обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску на безлічі сучасних автомобілів, без необхідності ховати другий ключ в салоні автомобіля і без додаткових витрат. Вимагає підключення до інтернету під час налаштування.

Alarm Studio

Сумісність з Pandora Alarm Studio

Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.

Технологія клонування

Технологія клонування

Дозволяє суттєво розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.

heater

Управління передпусковими підігрівачами

Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими передпусковими підігрівачами. Якщо у вашому автомобілі встановлений штатний або додатковий передпусковий підігрівач, догрівач двигуна, керуйте ним дистанційно з мобільного додатка, інтернет-сервісу або за допомогою мобільного телефону. Скористайтеся найсучаснішим і ефективним способом прогріву автомобіля перед поїздкою - передпусковим підігрівачем двигуна.

Pandora Online app

Pandora Online

Для контролю, моніторингу, налаштування параметрів системи і управління вашим автомобілем доступні спеціалізовані додатки для мобільних пристроїв.

Доступно в App Store Доступно в Play Market