Pandora DX80BTUA

DX80BTUA

Цена комплекта:   6185  Грн.

Pandora DX80BTUA

Pandora DX80BTUA - Це двостороння охоронно-сервісна система з інтегрованими інтерфейсами 2хCAN, LIN, спеціальним портом для алгоритмічного обходу вбудованих иммобилайзеров більшості сучасних автомобілів IMMO / KEY, інтегрованим інтерфейсом Bluetooth 5.0 (4.0-4.2 сумісний) для зв'язку зі смартфоном власника , мітками присутності, і великим набором BT-периферійних модулів розширення Pandora, і вбудованим модулем радіоканалу, що працює в діапазоні 868MHz з модуляцією LoRa.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

ОСНОВНИЙ БЛОК DX92

БРЕЛОК LCD D022 DX 91 LORA

БРЕЛОК BT‑760 BLACK

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ

Звичайно, Pandora DX80BTUA зберегла всі унікальні властивості своєї старшої сестри - це і найкрасивіший і ергономічний на сьогодні брелок Pandora D-022, і робота з більшістю протоколів Bluetooth 5.0. Низький рівень споживання енергії, зручний монтажний габарит, найвища надійність, що відрізняє вироби Pandora від інших виробів на ринку і ... рекордна дальність діалогової зв'язку модуляцією LoRa.
Брелок LCD D022 DX80BTUA відрізняється від брелока D-020 LoRa-трансівером і блискучою вставкою під кнопками. Висока дальність зв'язку брелока D-022 забезпечується застосуванням нових трансиверів, що використовують LoRa-модуляцію.
Висока дальність зв'язку брелока D-022, що входить в комплект Pandora DX80BTUA, забезпечується застосуванням нових трансиверів, що використовують LoRa-модуляцію. Про LoRa- модуляцію можна прочитати дуже багато, але добитися від неї хорошою дальності при прийнятному енергоспоживанні, компактної антени і збереженні рівня захисту від електронного злому, без погіршення ергономіки користування брелоком (щоб натиснувши кнопку брелока не треба було чекати відчутний час до зворотної реакції автомобіля, щоб цієї затримки, практично, не відчувалося) - завдання не дуже-то і проста. Але нашим інженерам це зробити вдалося, а фахівцям галузі це ще належить оцінити.

Справедливості заради, можна нагадати, що c LoRa-модуляцією ми виробляємо автомобільну охоронно-телеметричну систему Pandora 5000s вже більше трьох років. Але дальність зв'язку, перешкодозахищеність, енергоспоживання нової реалізації LoRa нашими інженерами в Pandora DX80BTUA виходить на зовсім інший рівень. Є ймовірність, що на найближчі роки ця система залишиться лідером дальності двосторонньої діалогової зв'язку серед автосигналізацій. І, що важливо, радіотракт Pandora DX80BTUA повністю відповідає всім нормам, що регулює роботу в радіоефірі.
Інтерфейс Bluetooth Pandora DX80BTUA забезпечить роботу кращого, з наявних на ринку, мобільного додатку для смартфона власника. Причому, стабільно працюючого на всіх наявних у природі смартфонах, а не тільки на топових моделях від лідерів ринку. Аби був присутній BLE-модуль (Bluetooth 4.0 і вище). Дальність зв'язку буде більше інших, з'єднання стабільніше інших, швидкість передачі і реакції значніше вище інших.

Pandora DX80BTUA, встановлена на автомобіль, буде прекрасно справлятися з додатка на смартфоні на відстані до 30 м, якщо ваш телефон підтримує лише протоколи Bluetooth 4.0-4.2; до 50 м, якщо ви власник смартфона з повноцінним Bluetooth 5.0. Якщо ж цій дистанції мало, брелок D-022 з LoRa радіотракт забезпечить дальність зв'язку в кілька сотень метрів в будь-який щільній міській забудові - в будь-якому випадку значно далі, ніж будь-яка подібна рішення, існуюче сьогодні в світі автомобільних сигналізацій.

ДОСТУПНЫЕ ФУНКЦИИ

mini-USB

Вбудований mini-USB-порт

Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів через програму Pandora AlarmStudio. AlarmStudio дозволяє виробляти швидке налаштування, дає доступ до будь-яких гнучким параметрам системи та безключового обходу, містить рекомендації по установці на конкретні автомобілі.

energy star

Висока енергоекономічність

Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання і динамічно змінною тактовою частотою і найефективніша імпульсна система харчування дозволяють домогтися рекордно низького енергоспоживання.
Коректно працює на всіх сучасних автомобілях, енергоспоживання повністю задовольняє вимогам автовиробників для додаткового обладнання.

dialogue code

Діалоговий динамічний код

Використання сучасного алгоритму шифрування AES з індивідуальними для кожної системи ключами шифрування довжиною не менше 128 Bit і діалогового динамічного обміну службовою інформацією гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.

Bluetooth

Інтегрований Bluetooth-інтерфейс

Система обладнана Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.

LIN bus

Інтегрований LIN-інтерфейс

Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів. Єдино можлива коректна реалізація роботи з багатьма популярними автомобілями.
Коректне управління і контроль роботи передпускових підігрівачів Webasto Thermotop Evo і Eberspaecher Hydronic / Hydronic 2 по цифровій LIN-шині.

engine management

Інтелектуальний автоматичний запуск двигуна

Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля. Найбільш гнучка і ефективна система автоматичного запуску двигуна.

Dialogue 868MHz

Багатоканальний RFM-інтерфейс на 868 MHz

Сучасний багатоканальний перешкодозахищений вузькосмуговий мультіскоростной радіотракт забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) - управління основними функціями охоронно-сервісної системи.

2 CAN

Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс

Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування. Система підтримує одночасну роботу з двома цифровими шинами, підтримується робота з LIN, K-line, K-Bus, P-Bus, W-Bus. Мультисистемний високошвидкісний CAN-інтерфейс дозволяє монтувати систему на будь-які сучасні автомобілі, оснащені цифровими шинами (до 1Mbit / sec).

брелок

Наявність двостороннього брелока

Двосторонній брелок - основний засіб управління і контролю стану системи. Брелок оповіщає власника автомобіля про статус охорони (відкрито / закрито), наявності зв'язку з автомобілем і підкаже який саме датчик спрацював.

Також двосторонній брелок допоможе налаштувати чутливість датчиків сигналізації і буде зберігати історію тривожних подій. дозволить власнику дізнатися про спрацювання охорони автомобіля не тільки по звуку сирени, а й за допомогою повідомлення на рідкокристалічному дисплеї брелока

Наявність протиугонної мітки

Наявність протиугонної мітки

Протиугонна мітка використовується в якості ідентифікатора власника - тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна. Конструкція і мініатюрність брелока забезпечують його комфортне, приховане носіння навіть в легкому одязі.

immobilizer bypass

Обхідник іммобілайзера з клонуванням ключа

Інтегрований в базовий блок безключевий обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску. Система обладнана новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем від автомобіля. Він дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового (алгоритмічного) обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску на безлічі сучасних автомобілів, без необхідності ховати другий ключ в салоні автомобіля і без додаткових витрат. Вимагає підключення до інтернету під час налаштування.

Процесор Cortex-M4

Процесор Cortex-M4

Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем - алгоритмів обходу іммобілайзерів і ускладненою обробки вбудованого акселерометра, на якому реалізовані датчики удару / нахилу / руху, а також ведеться розрахунок необхідної статистики для визначення якості водіння ( розумне страхування).

Alarm Studio

Сумісність з Pandora Alarm Studio

Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дозволяє зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.

Технологія клонування

Технологія клонування

Дозволяє суттєво розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.

heater

Управління передпусковими підігрівачами

Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими передпусковими підігрівачами. Якщо у вашому автомобілі встановлений штатний або додатковий передпусковий підігрівач, догрівач двигуна, керуйте ним дистанційно з мобільного додатка, інтернет-сервісу або за допомогою мобільного телефону. Скористайтеся найсучаснішим і ефективним способом прогріву автомобіля перед поїздкою - передпусковим підігрівачем двигуна.

Pandora BT

Програма Pandora BT

Pandora BT дозволяє управляти сигналізацією і відслідковувати її поточний стан зі смартфона, використовуючи протокол Bluetooth Low Energy. При необхідності власник може самостійно вносити зміни в основних налаштуваннях сигналізації, не вдаючись до допомоги установника.

Доступно в App Store Доступно в Play Market